نتایج جستجو برای عبارت :

هواوی در جمهوری چک جنجال آفرید

کاربران شبکه‌های اجتماعی به استوری تبلیغاتی بهنوش بختیاری در رابطه با یک شربت که آن را درمان کرونا می‌نامد واکنش نشان دادند.
 تبلیغات اغراق‌آمیز برای مساله‌ای که اساسا فعلا درمانی ندارد و ذهن جامعه را هم به خودش مشغول کرده، به زعم کاربران شبکه‌های اجتماعی به نوعی سواستفاده از اعتماد مخاطب است. برخی کاربران پا را فراتر از گله و گلایه گذاشتند و خواهان برخورد با بهنوش بختیاری شدند!
سلام نو
هواوی در جمهوری چک جنجال آفرید
طبق گزارش گیزموچاینا دوسان ناوراتیل نخستین مدیر سازمان امنیت سایبری و اطلاعات جمهوری چک (Nukib)، از سوی دولت برکنار شده است. وی در گزارش دسامبر گذشته خود شرکت‌های چینی هواوی و ZTE را تهدیدات امنیتی نامیده بود. 
• یک نکته هم این است که تبیین را اساس کار بدانید. بنده می‌بینم گاهی اوقات یک جماعتی، یک افرادی، جوان‌های احتمالاً صالح و مؤمنی با یک کسی مخالفند یا با یک جلسه‌ای مخالفند، بنا می‌کنند هیاهو کردن و جنجال کردن و شعار دادن؛ بنده با این کارها موافق نیستم. این هیچ فایده‌ای ندارد؛ این را من از قدیم به کسانی که در این کارها بودند، همواره سفارش کرده‌ام. این‌که بروند در یک مجلسی، چون فلان‌کس سخنرانی می‌کند که شما مثلاً او را قبول ندارید -ممکن هم
هر روز از نشست‌های خبری جشنواره فیلم فجر، خبر جنجال و دعوا بیرون میاد. داریوش ارجمند، ابتذال رو با بیان مبتذلش نقد میکنه و براش کف و سوت میزنن. ریحانه پارسا جلوی کلی دوربین و رسانه و آدم! عشوه خرکی میاد و سوژه توئیتر و اینستاگرام میشه. دستیار حاتمی‌کیا به شکل غیر رسمی جلوی تریبون میاد و داد و فریاد راه میندازه. هادی حجازی‌فر سر اینکه به زبان ترکی توهین شده رگ گردنی میشه. خبرنگارا هم تا میتونن به این جنجال و حاشیه‌ها دامن میزنن. اون طرف، توی
بنده این فیلم ها رو که دیدم واقعا متعجب شدم و به نتایج جالبی رسیدم
برای مشاهده به لینک های زیر مراجعه کنید :

پیش بینی کاندیداتوری دونالد ترامپ در کارتون سیمپسون

بعد از ترامپ پیش بینی دیگری از سیمپسونها(جنگ سوریه)

10 پیش بینی عجیب کارتون سیمپسون ها از وقایع آینده..
هرجوری هست این فیلم ه
شاید خیلی‌ها اسم «سایبرپانک ۲۰۷۷» را شنیده باشید؛ بازی‌ای که به تازگی از آن رونمایی شده و جنجال‌های زیادی را در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده و بسیاری از گیمرها و بازی دوستان منتظر انتشار این بازی در سال ۲۰۲۰ هستند.
ادامه مطلب
تو راهروی خانه‌ی همان عضو هیات مدیره بودم که یکی اومد گفت: تو این خانوم رو زدی!
بیا بیرون ببینم.
رفتم بیرون دیدم اون دوتا خانوم، جار و جنجال راه انداختند که آره، این آقا ما رو زده!
یکی دوتا از همسایه‌ها اومدن جلو و به من گفتن: تو این خانوم رو زدی؟!
من داشتم تعریف می‌کردم که یکی از اون خانوم‌ها حمله کرد و دوباره من رو زد.
به خاطر این حرکت وحشیانه‌، اینجا همه به اون خانومه مشکوک شدن.
من چند بار برای افراد مختلف اصل ماجرا رو تعریف کردم.
در همین حین
پس از یک ماه دوری از فعالیت در یوتیوب، بزرگ‌ترین تولیدکننده مستقل ویدئو در این پلتفرم یعنی «پیو دی پای» (PewDiePie)، بار دیگر ساخت ویدئوهای روزانه خود را از سر گرفت؛ هرچند بازگشت دوباره او به میادین به دور از حواشی و جنجال هم نبوده است. او حالا به مسائل جنجالی و بحث‌برانگیزی که در غیابش اتفاق افتاده بودند پرداخته.
ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین، وی ۲ روز پیش به ویروس کرونا مشغول شده و در حال فراهم در منزلش قرنطینه شده است. نیک سیرت  با حضور در لایو اینستاگرامی محسن مسلمان داخل جشن قهرمانی پرسپولیس و به کار بردن جملاتی ثمر برانکو سرمربی وقت این آویشن جنجال بوسیله پا کرده وجود.   او بخاطر مدت کوتاهی اخراج شد اما با وساطت مدیران باشگاه بوسیله تیم بازگشت. برانکو: مدیران پرسپولیس در جهان بهترینند!
نمیدانم اولِ داستان کجاست. من اول قضیه را گم کرده ام و لابه لای ورقه ها غرق شده ام. کسی میداند چه اتفاقی افتاده ? منظورم این است که نمیدانم سر چه قضیه ای اینقدر احساس خفگی میکنم . امروز 12 بهمن است و از قضا، هواپیما هم در 12 بهمن نقش مهمی داشت . راستش وقتی اسم این تاریخ را میشنوم هنوز هم تصویر همان نقاشی که توی دبستان پوستر در و دیوار میشد ، جلوی چشمم ظاهر میشود . یک هواپیمای سفید بزرگ که  از آن مردی با ردای قهوه ای دارد پایین می اید و گلهای درشت صورت

چندی پیش خبر ازدواج دختر کودک با مرد بالغ جنجال راه انداخت
به حکم محاکم قضایی اون عقد باطل شد
چطور قانون شرع در مورد ازدواج رو میشه لغو و نقض کرد !
ولی در مورد حجاب و خیلی مسائل دیگه نمیشه !
خیلی قوانین شرع منسوخ شده اند ولی هنوز مصلحت دستور اینکارو نمیده!
#ابزار . #سیاست. #دیانت . #مصلحت

جنجال بیش از این ویرایش پخش
در سخنرانی در ایالات متحده در ۲۰۰۰ ، مارگارت تاچر به تسلط انگلیسی به سلطه سیاسی و اقتصادی آن کشور ربط دارد: [۲۰] "در قرن ۲۱ ، قدرت غالب آمریکا ، زبان غالب انگلیسی است ، مدل اقتصادی غالب ، سرمایه داری بریتانیایی ساکسون است. " همچنین لازم به ذکر است که در ۲۰۰۵ ایالات متحده با شدت مخالفت با تصویب این کنوانسیون از یونسکو در تنوع فرهنگی است. این به نظر می رسد برای نشان دادن تمایل به تحمیل زبان انگلیسی در سطح بین المللی است.
سعید گفت مگه دروغ میگم؟ همین کاری که گفتم رو کرد؛ مگه نکرد؟
اول سکوت کردم حرف بزنه آروم بشه بعد گفتم ببخشید که میگم فقط برای یادآوریه. ولی آدمها وقتی قراره باهم زندگی کنن باید دقیقا چشمشون رو روی همینها که واقعیت داره و جاهایی که حق دارن ببندن. خوشیمون اگر واقعا باهم هست حق منم با تو. آدمها باید همدیگه رو بخوان؛ مگه دادگاهه که سر یه ذره خق بیشتر جنجال به پا کنن. سکوت کرد تلویزیون روشن کرد شبکه ها رو حابه جا کرد پاشد چای ریخت پیشانیم رو بوسید گف
برای دانلود آهنگ خوزستان از محسن چاوشی معروف به زالو با کیفیت بالا به ادامه مطلب مراجعه کنید
در بخشی از این آهنگ میشنویم : این ظلمه وقتی که زالو ها تو جیب این مردم میلولن ... این آهنگ جنجال زیادی در ایران به پا کرده و جزو آهنگ های غیر قانونی محسوب میشود.
ادامه مطلب
نظام سلطه، دشمنیِ دستپاچه و سراسیمه دارد. تدابیر، جنجال‌ها و تبلیغاتی که دنبالش می‌گذارند، همه به‌خاطر این است که اینها در مواجهه‌ی با این حرکتِ عظیم و متین و بنیانیِ اسلامی در کلیه‌ی جهان اسلام، دچار انفعالند.فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 
دانلود آهنگ جدید علی ریحانی به نام جنجال با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Ali Reihani Calle Janjal

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
سایت سرگرمی چفچفک :مسئولان برونئی تصمیم دارند تا قوانین اسلامی را بر زناکنندگان و همجنسگرایان از هفته آینده اعمال کنند.
این مجازات رجم (سنگسار) زناکاران و همجنسگرایان در مقابل مردم است. همینطور قرار است دست راست دزدان برای نخستین سرقت قطع و در صورت تکرار، پای چپ آنها نیز قطع و بریده شود.
برونئی قصد اعمال این مجازات را در سال ۲۰۱۳ میلادی داشت که به دلیل جزئیات عملی و مخالفت گروه های حقوقی، اجرای آن به تأخیر افتاد، با اشاره به اینکه چنین مجازا
مدل های بسیار زیبا از مانتو پانچ – مدل مانتو
جنجال بر سر باردار شدن این پیرمرد 65 ساله (عکس)
پردرآمدترین بازیگران زن هالیوودی در سال 2018 (عکس)
درمان خانگی دندان درد
هندیکپ در پیش بینی چیست
آموزش شرطبندی در فوتبال به صورت تصاعدی
درمان خانگی دندان درد
هندیکپ در پیش بینی چیست
درمان خانگی دندان درد
هندیکپ در پیش بینی چیست
درمان خانگی دندان درد
هندیکپ در پیش بینی چیست
.
هر گروهی که بیایند ملتی را احیاء کنند، آنها را از جهل و فقر و بدبختی نجات دهند، مالک دلها و روحها و عقیده‌های آن مردم خواهند شد. پس با این وضعی که پیش آمده ما باید در کمال وضوح این خطر را پیش‌بینی کنیم که در آینده مالک نسلهایی که بعداً خواهند آمد نخواهیم بود. راه مبارزه با این خطر چیست؟ آیا راهش این است که طبق معمول نقش منفی بازی کنیم و جار و جنجال راه بیندازیم که خیر، یونسکو حق ندارد مسلمانها را تعلیم دهد، سایر سازمانهای  جهانی حق ندارند؟ ر
¤ مهدی طارمی و اینبار ؛  همسرش ...!!!
بازیکن جنوبی و لژیونر تیم ملی ایران بالاخره پس از مدتها جنجال و درگیری رسانه ای ؛ روز گذشته در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ؛ تصویری از خودش و همسرش را به اشتراک گذاشت .
بازیکن اسبق پرسپولیس و آقای گل دو دوره لیگ برتر فوتبال کشور با ذکر مطلبی مبنی بر اتفاقات و حواشی اخیری که مربوط به وی و سحر قریشی میشد ، گفت : متأسفانه عده ای با ورود به زندگی خصوصی ام اقدام به تخریب شخصیت ما نمودند و امیدوارم دیگر چنین مسائلی
لکنت شعر و پریشانی و جنجال دلم چه بگویم که کمی خوب شود حال دلم کاش می شد که شما نیز خبردار شوید لحظه ای از من و از دردِ کهنسال دلم از سرم آب گذشته ست مهم نیست اگر غم دنیای شما نیز شود مالِ دلم عاشق ِ نان و زمین نیستم این را حتما بنویسید به دفترچه ی اعمال دلم آه ! یک عالمه حرف است که باید بزنم ولی انگار زبانم شده پامال دلم مردم شهر ! خدا حافظتان من رفتم کسی از کوچه ی غم آمده دنبال دلمنجمه زارع
+خیلی شعر خوبیه...
اینکه من گاهی حواسم به کارایی که م
ایام کنگور برای من ترکیبی است از خاطرات خوب و بد، تلخی ها و شیرینی ها. شاید قسمت تلخی هایش کمی پر رنگ تر باشد، اما نقاط روشن بسیار مهمی هم داشته . ایام کنکور با همه دشواری هاش یک مزیت بسیار خوب داره، اینکه مدام به آدم آرزو ها، رویا ها و هدف هاش رو یاد آوری میکنه! آدم هی به خودش می گه " تو خیلی توانایی ها داری! خیلی کار ها هست که میتونی بکنی و باید بکنی!" برای خودم در ایام کنکور این دو بیت از حافظ همیشه ملکه ذهنم بوده که:
شهباز دست پادشهم این چه حالت
انلود دوبله فارسی فیلم Bandits in Rome 1968کیفیت BluRay 720p اضافه شد دانلود
بازیگران : Alberto De Martino
کارگردان : Anita Sanders, Gabriele Ferzetti, John Cassavetes
محصول : ایتالیا
سال تولید : ۱۹۶۵
فرمت : MKV
زبان : دوبله فارسی
حجم :  ۱٫۱۰ گیگابایت
نام پارسی فیلم : /// سارقین در رم///
خلاصه داستان : یک مرد حرفه ای و دارای جنجال های جنسی ، یک شریک جاه طلب جوان دارد که همسر و زندگی خود را دوست دارد. هنگامی که او به زندان می رود ، شریک او دست به کار میشود و …
¤ مهدی طارمی و اینبار ؛  همسرش ...!!!
بازیکن جنوبی و لژیونر تیم ملی ایران بالاخره پس از مدتها جنجال و درگیری رسانه ای ؛ روز گذشته در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ؛ تصویری از خودش و همسرش را به اشتراک گذاشت .
بازیکن اسبق پرسپولیس و آقای گل دو دوره لیگ برتر فوتبال کشور با ذکر مطلبی مبنی بر اتفاقات و حواشی اخیری که مربوط به وی و سحر قریشی میشد ، گفت : متأسفانه عده ای با ورود به زندگی خصوصی ام اقدام به تخریب شخصیت ما نمودند و امیدوارم دیگر چنین مسائلی
سلام 
من میخوام یه سری چیزارو بهت یاد بدم که میتونه خیلی بهت کمک کنه مطمئن باش http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/other/2/25.gif
پس با ولاگ من همراه باش تا چیزهای خاص رو یاد بگیری http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/other/3/36.gif
مخصوص شما بانوی گرامی
پس از دستش نده
دانلود دوبله فارسی فیلم Bandits in Rome 1968کیفیت BluRay 720p اضافه شد دانلود
خلاصه داستان : یک مرد حرفه ای و دارای جنجال های جنسی ، یک شریک جاه طلب جوان دارد که همسر و زندگی خود را دوست دارد. هنگامی که او به زندان می رود ، شریک او دست به کار میشود و …
دانلود دوبله فارسی فیلم Bandits in Rome 1968کیفیت BluRay 720p اضافه شد دانلود
تجربه‌ انتقال علی انصاریان و علیرضا نیکبخت واحدی نشون داد جنجال و تقلا برای در صدر و صحنه موندن و تصویه حساب‌های نابخردانه حکایت همون فردیه که می‌زنه بچه‌اش رو می‌کشه تا ماتحت همسایه بسوزه. حالا هم ظاهرا گادوین منشا یادش رفته که بعد بازی با الدحیل تو یک چهارم نهایی جام باشگاهای آسیا و اون کامبک بیادماندنی عکسش رفت رو پروفایل شبکه‌ اجتماعی خیلی از ما هوادارها و همون‌جا هم موند. البته شاید هم براش مهم نیست! خلاصه هر چی هست فقط یکی به گوشش
نه میخوام اعصاب و وقت و زندگیم صرف آدمای خودخواه کنم نه درست میدونم.
من همینم ، توی دوستام حق انتخاب قائل میشم.
اگه حالم بدکنند و بهم حس بدی بدن تمومشون میکنم.
زندگی کوتاه تر ازاونه که صرف ادمایی کنم اشتباه عنوان دوست و رفیق دادم بهشون.
تنهایی ترجیح میدم به یه دوستی یه طرفه ای که مدام جنجال داره...
صبرمنم حدی داره.
راه میام و راه میام از یه جایی به بعد همه چی تو یک لحظه تموم میکنم.
آدمای واقعی زندگی چندان ارزش نگه داری رابطه دوستانه رو ندارن چه بر
بسمه تعالی
این روزها شاهدیم آقای روحانی و دوستانش در سخنان خود به مطرح کردن مسائل تاریخی و دینی مشغول شده اند و سعی دارند افکار عمومی و منتقدان خود را از توجه به مسائل اصلی کشور منحرف نمایند.
حال وظیفه نخبگان و مردم در خصوص این سخنان چیست؟؟
فقط و فقط باید از روحانی و حامیانش وعده های انتخاباتی و میزان تحقق وعده های انتخاباتی وی و حامیانش را مورد پرسش قرار داد.
تماشگر بازی کودکان اگر بوده باشید . این تصویر اشنا را گمانم بسیار دیده اید : کودکی دغدغه دارد که اسبلب بازیهایش را دیگران نبرند و به بازی نگیرند .-مال خودم است ، به کسی نمی دهم !
وعروسک و تفنگ وماشین و توپ وکتابش را محکم تر به خود می فشارد .
کودکان دیگر _ طعنه زده یا نزده ، جنجال کرده یا نکرده _ لاجرم پی بازی و جست و خیزشان می روند و کودک را تنها می گذارند . در گوشه ای تنها ، با دستانی پر از بازیچه های فر یبنده و رنگارنگ ، اما بی خاصیت . شادی ولذت و زند
فیلم جوکر بعد از سالها جنجال و هیاهو اکران شده و این حواشی در زمان اکران دو برابر هم شده است. گرچه نمی‌توان در بررسی این فیلم کاملا از حواشی آن دور شد و این دو مقوله به همدیگر گره خورده‌اند اما فارغ از این جریانات، باید دید که آیا اساسا فیلم جوکر توانسته یک اثر سینمایی موفق باشد؟ واقعیت اینست که فیلم مستقل این ابرشرور دنیای DC، یک ایراد کلی دارد و آنهم اینست که فیلم به هیچ وجه برخاسته از دنیای کمیک‌ها نیست و به معنای واقعی یک اثر مستقل است؛ ی
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی این اولین بار است که بایرن برای جذب سانه پیشنهادی رسمی به منچسترسیتی ارائه داده است. این در حالی است که اخیراً شایعات زیادی درباره این انتقال مطرح شده و موضوع پیوستن سانه به  بایرن مونیخ به جنجال‌های زیادی دامن زده است.

از جمله جدیدترین جنجال‌ها می‌توان به عذرخواهی نیکو کوواچ، سرمربی بایرن از پپ گواردیولا، سرمربی سیتی، به دلیل اظهاراتش درباره سانه اشاره کرد. کوواچ که در یک مصاحبه گفته بود اطمینان دارد سانه ب
جسد یک مرد بخاطر نوشته شدن کلماتی عجیب و جادویی روی پوست بدنش باعث ایجاد جنجال در بین مردم شده است ! چرا که کل بدن این مرد بعد از سالها از فوتش تجزیه شده و پوسیده بجز پوست شکم او که همچنان سالم باقی مانده است ! کسانی که این جنازه را پیدا کردند در حال تمیز کردن و مرتب کردن قبرستانی دوردست در موکداهان در مرز بین تیلند و لائوس بودند.این نکته در مورد پیدا کردن جنازه تعجب داشت که کل بدن جنازه در زیر خاک در حال تجزیه بوده است اما پوست روی شکم آن هیچ آسی
امسال متعددی از دشمنی بین سلبریتی ها دیده شده که برخی از آنان با جنجال و برخی دیگر نیز بدون رسانه ای شدن در جریان بود. در حالی که برخی از این دشمنی ها اخیراً شروع شده بود اما بعضی از این دشمنی ها ریشه در سال های دور داشته و طی چند سال اخیر نیز ادامه داشته اند و عمق و علت آن ها انسان را شگفت زده می کند. البته برخی از سلبریتی ها نیز اختلافات و دشمنی های خود را کنار گذاشته و به این رفتار ناخوشایند خود پایان داده اند.
در این میان دشمنی هایی نیز دیده می
چقدر که تازه به تازه نو به نو تذکر می رسه به ملت...
رفتنی هست که کنترلش دست پیشرفته ترین علم های بشری هم نیست...

اما از اونجا که قاعده داره عالم

کاش دولت ها قبل از حاد شدن داستان و مجبور شدن به تعطیل کردن کشور از روی خشوع ذل، دوهفته همه رو قرنطینه ی پیشگیرانه اعلام می‌کردن بر اساس خشوع ایمان
دانشگاه ها مدارس مشاغل ارباب رجوعی و هرشغل و کسبی که احتمال شیوع ویروس رو بالا میبره
بعد جهادگران داوطلب رو با تدابیر بهداشتی بسیج می‌کرد برای پاکسازی
معنی کلمه ترول ( troll )

ترول ( troll ) چیست ؟
ترول ( troll ) کیست ؟

ترول (به انگلیسی: Troll) معنی رایج آن اوباش اینترنتی می باشد و در فرهنگ اینترنتی به افرادی گفته می‌شود که با رفتار مخرب در فضای اینترنت به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین‌آمیز هستند.
ترول ( troll ) یا همان اوباش اینترنتی فردی است که در اتاق‌های گفتگو، تالارها، وب نوشتها یا تارنماهای کاربر-محور پیام‌هایی ارسال می‌کند که حاوی مطالب ناراحت‌کننده یا جنجال‌بران
این پرچم احتمالاً جنجال‌ برانگیزترین پرچم در تاریخ بوده است و حتی در برخی از کشورها هم ممنوع است. شخص هیتلر این پرچم را طراحی کرده و باور داشته که باید از همان رنگ‌های امپراطوری آلمان استفاده کند زیرا این‌ها رنگ‌های بسیار قابل احترامی هستند و نشانه بیعت با گذشته باشکوهی است که افتخار زیادی را نصیب ملت آلمان کرده است. مهم‌ترین موضوع این بود که پرچم جدید باید در اندازه‌های بزرگ اجرا شود چون درصدها موضوع مشابه که قبلاً اتفاق افتاده، یک عل
سلام. احتمالا شما ها خبر منتفی شدن پروژه ی مارس وانو شنیدین. این شرکت با کمبود بودجه روبرو شده و پروژه به مرحله‌ی عملی شروع ساخت نرسیده. مارس وان قرار بوده که هزینه سفرو از طریق نمایش مراحل پیشرفت پروژه و مخصوصا فرود روی مریخ و پخش زنده یا غیر زنده اون به دست بیاره که بودجه شون به مرحله ای نرسیده که ازش فیلمبردای بشه از طرف دیگه از نظر امنیت هم تهدیداتی وجود داشته که طی بحث های بین مارس وان و متخصص مشخص شده که مخزن اکسیژنی که در نظر گرفته شده ب
 احترام به عقاید دیگران کار نکوییست، اما در جامعهٔ ما گویا اکثر آدم‌ها این مسئله را فقط برای خودشان می‌پسندند؛ یعنی دوست دارند همه به عقیده و آیین آن‌ها احترام بگذارند اما وقتی نوبت خودشان می‌شود کمیت احترام‌گذاشتنشان حسابی می‌لنگد؛ روی می‌آورند به تمسخر و جنجال و...  واقعا مایهٔ تاسف است!
دو روز مانده به پایان جهان تازه فهمید که هیچ زندگی نکرده است. تقویمش پر شده بود و تنها دو روز خط نخورده باقی بود. پریشان شد و آشفته و عصبانی نزد خدا رفت تا روزهای بیشتری از خدا بگیرد. داد زد و بد و بیراه گفت.. خدا سکوت کرد. جیغ زد و جار و جنجال راه انداخت.. خدا سکوت کرد. آسمان و زمین را به هم ریخت.. خدا سکوت کرد.

به
پر و پای فرشته‌ و انسان پیچید.. خدا سکوت کرد. کفر گفت و سجاده دور
انداخت.. خدا سکوت کرد. دلش گرفت و گریست و به سجده افتاد.. خدا سکوتش را
شکس
بیشترافرادبه گوششان میرسدکه درفلان بخش دست های پشت پرده هستند.درانتهااین دست های پشت پرده سوخته برمیگردند.همان گونه که امام اول شیعیان بافردی که قصدتصرف دربیت المال راداشت برخوردنمود.
فردی که میگفت کورهست ونمیبیندوپول گدایی مینمود.
دست های پشت پرده بیشتربه معنی مداخله هستند.وقتی جنجال ادغام غیرقانونی بوجودمیامداقتصادفریب دست های پشت پرده رامیخورد.موسسات کلی پول میگرفتندکلی به تولیدکننده میدادندتولیدکننده هم کلی میساخت وبعدقدرت خری
من ادم حاضر غایبی هستم
اگر کسی کلفتی ،کنایه ای ،طعنه ای... به من بگه جوابشو رو نمیدم و می گذرم.
البته گاهی با خودم میگم" کاش جوابشو اینطوری و اون طوری می دادم ولی بعد منصرف می شم چون اصلا دلم نمی خواد آرامش روح و روانم با این خاله زنک بازیا که دستاورد مثبتی هم نداره، دچار تشویش بشه!
بسیاری از احادیث و سخنان ادبا و شعرای فررانه و باهوش درباره همین سکوت و پرهیز از مجادله و وراجی هست ...
مجادله باعث تزلزل شخصیت آدم و پریشانی روح و روان طرفین‌ میشه
چه حالی، احسن الحال است، چه خیری اول سال استعزا و گریه بر موسی بن جعفر، خیرالاعمال استهر آن کس زد صدا در زندگی، باب الحوائج راعلی رغم تمام مشکلاتِ خود، خوش اقبال استکسی که اعتقادش بر شفای روضه اش سُست استاساساً ریشه ی توحید و ایمانش پُر اشکال استهمین که نام او در خاطر بیمار می آیدطبیب از راه می آید، شفایش هم به دنبال استهمیشه کار سائل ها، تمنا از کریمان استکریمان بینشان همواره بخشش، رسم و منوال استزن بدکاره را با یک نظاره زیر و رو کرد و...زن ا
از رئیسی یاد بگیریمآقایان مسئولین ، آقایان مدیران ، آقایان مقامات و هر کسی که در جمهوری اسلامی دارای منصب و مقام هستی . مردم از تو انتظار دارند به وظیفه ات عمل کنی . در قانون حدود اختیارات شما مشخص است،‌لازم نیست هیاهو وجنجال کنید و یا از مسیر قانون خارج شوید و به فکر دنیای خود به چپاول بیت المال بپردازید فقط از اختیارات قانونی و حدود وظایفی که برای شما در قانون تعریف شده است استفاده کنید و به مردم خدمت کنید . تفاوت مدیریت آقای رئیسی بر قوه قض
"فرقة بالسیوفِ وفرقة بالرماحِ وفرقة بالحجارهِ وفرقة بالخَشَبِ والعصا..."
پر شده دامن همه با سنگمی زند هر کسی به آقا سنگ"همه کج می روند" حتی سنگمی خورد بر عزیز زهرا، سنگقتلگه شد ز سنگ مالامالآه... زهراست شاهد گودالناگهان تکیه داد بر نیزهیک حرامی زدش به سرنیزهریختند آه... آنقدر نیزهدفن شد جسم شاه در نیزهنیزه ها می رسند در جنجالآه... زهراست شاهد گودالنیتِ قربِ پیرها با چوباستخاره بگیرها با چوبضربه های حقیرها با چوبخُرد شد چوبِ تیرها با چوبتشنه
ایلان پاپه، حتی پیش از آنکه «پاک‌سازی نژادی فلسطین»، پرفروش‌ترین کتاب خود را بنویسد، یک چهره جنجال‌برانگیز در اسرائیل بود. او در کتاب «بیرون از قاب»، گزارشی کامل از جدایی وی از فضای علمی اصلی اسرائیل و پیامدهای آن ارائه می‌کند. او در اینجا، سفر اکتشافی خود را از درگوشی‌های هم‌کلاسی‌های فلسطینی‌اش تا درک درست‌بودن روایت «دشمن» از حوادث سال 1948 ردیابی می‌کند.
ادامه مطلب
چند روز پیش بعد از کلی جنجال تو محل کارم رفتم ی گوشه نشستم و به تنها چیزی که فکر میکردم این بود : من اینجا چه غلطی میکنم...!!!
به خودم میگفتم یعنی چندسال دیگه باید توی این جماعت بی سواد و بی مسئولیت روزی 8 ساعت از زندگیم رو سپری کنم. چقدر این جماعت بی شعور تأثیر بدی روم گذاشته بودند. از اونجایی که جدا شدن از این سیستم فعلا عقلانی نبود تصمیم گرفتم بیشتر قاطعیت به خرج بدم. تمام رنج های این چند ساله رو توی اولین جلسه سر بی عرضه ترین مسئول سازمان خالی کر
سکه فلزی پنج هزارریالی ذوب میشدوبابت هرکیلوآن چهل وپنج هزارتومان افراددریافت مینمودند.این سخن مدیرصندوق کمیته امدادبودکه میگفت بودجه کمیته امدادلایتناهی هست.انگارسکه های فلزی درکمیته امدادذوب میشدندوفروخته میشدند.
آیابانک مرکزی هم این اقدام راانجام میدادتابتواندخزانه خودراپرازطلاکند.همه آنچه که مهم بوداین بودکه ارزش اسمی سکه نسبت به وزن سکه کمتربود.این اقدام که نخواهندسکه فلزی هم دوباره عرضه کننددرکنارحذف چه تعدادصفرازپول ملی می
قطع دسترسی به اینترنت به آسانی زدن یک سوئیچ نیست. بلکه مستلزم جدا کردن اتصالات به اینترنت خارج در تعدادی از نقاط ترانزیت تعیین شده در داخل کشور و سپس مسدود کردن ترافیک در آن نقاط یا اعلام این نکته به روترهای خارجی است - که از طریق سرورهای بین المللی به داخل کشور ترافیک رد و بدل میکنند - که ترافیک اینترنتی مورد نظر آنها دیگر به گیرندگان تحویل داده نمی شود.
ده سال پیش، لایحه ای در سنای آمریکا که توسط سناتورها جان راکفلر و المپیا اسنو ارائه شده ب
دختری آبی که هفته گذشته جلوی دادسرا خودسوزی کرده بود، صبح امروز درگذشت.
به گزارش خبرآنلاین،این دختر جوان هفته گذشته بعد از اینکه برای گرفتن تلفن همراهش به دادسرا مراجعه کرد، متوجه شد که باید برای تحمل ۶ ماه حبس به زندان برگردد. او بعد از شنیدن این خبر برآشفت و از دادسرا خارج شد و به گفته شاهدان درحالیکه فریاد می‌کشید و از موضوعی اعتراض داشت، اقدام به خودسوزی کرد و با ۹۰ درصد سوختگی از نوع درجه ۳ به بیمارستان منتقل شد.
خودسوزی این دختر با وا
دختری آبی که هفته گذشته جلوی دادسرا خودسوزی کرده بود، صبح امروز درگذشت.
به گزارش خبرآنلاین،این دختر جوان هفته گذشته بعد از اینکه برای گرفتن تلفن همراهش به دادسرا مراجعه کرد، متوجه شد که باید برای تحمل ۶ ماه حبس به زندان برگردد. او بعد از شنیدن این خبر برآشفت و از دادسرا خارج شد و به گفته شاهدان درحالیکه فریاد می‌کشید و از موضوعی اعتراض داشت، اقدام به خودسوزی کرد و با ۹۰ درصد سوختگی از نوع درجه ۳ به بیمارستان منتقل شد.
خودسوزی این دختر با وا
خطای انسانی یعنی تلافی، یعنی فکر کردن به اینکه جان با جان فرق دارد، آمریکایی با ایرانی و غربی با شرقی فرق دارد. خطای انسانی یعنی جنجال، هوار، یعنی لعنت. 
دلتان چطور تاب می‌آورد با بار سنگین این اشتباه؟ خرد نمی‌شود؟ له نمیشود؟ می‌دانم، می‌دانم، اشتباه پیش می‌آید، اتفاق است، اتفاق است. ولی می‌دانید؟ عزیزِ جانی داشتم که با اشتباه در پرونده‌ی پزشکی زندگیش دگرگون شد، پزشکی که پرونده را در طول روند بررسی تغییر می‌داد، دروغ می‌گفت، پارتی د
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

دو روز مانده به پایان جهان تازه فهمید که هیچ زندگی نکرده است. تقویمش پر شده بود و تنها دو ر
بازگشت محمود نامی همراه بازیکنان تیم پرسپولیس تهران.
اتفاقی جالب در کشور قطر که همه را دیوانه کرد.
محمود نامی سال نود و هفت اواخر دی ماه در کشور قطر بازی های تدارکاتی آسیایی تنها نماینده جوان های ایران در آنجا در هتل محمد بن خلیفه اقامت داشت.
تیم پرسپولیس ایران در همان روز در قطر بازی های آسیایی در همان هتل حضور داشتن.
روز برگشت محمود نامی در فرودگاه مهر آباد تهران در یک مصاحبه خبری که عکس های او با بازیکنان پرسپولیس جنجال بپا کرده بود گفت :
م
وقتی که یک مفسد به قلاب می افتد
نویسنده: علیرضا اسلامی
همه چیز حکایت از یک کار اطلاعاتی قوی دارد. یک نماینده مجلس به دیدار یک مقام بلند مرتبه اقتصادی می رود، ولی بر خلاف رویه معمول هیچ فرش قرمزی برای او پهن نمی شود که بماند حتی اجازه ورود خودرو اش به پارکینگ را هم نمی دهند. او آشفته  از این  بی احترامی تلاش می کند با آن مقام بلند پایه  تماس بگیرد، تلاشی که عدم توفیق در آن او را عصبانی تر می کند. کارمندی خونسرد با علم به این که او کیست  از حداقل ه
اعتراف میکنم که تو این دو سال زندگی مشترکم بارها آرامش زندگیمو به خاطر حرف های مفت دیگران بهم زدم.با گیر دادن های الکی،با حساسیت های بی جا،با حرص خوردن های احمقانه سر چیزای بی ارزش آرامش زندگیمو به خطر انداختم.
اعتراف میکنم که خانواده ام و علی الخصوص مادرم تو این دو سال خیلی تو زندگیم دخالت کردن و همین باعث ناآرامی و تنش تو زندگیم شده،بارها و بارها...
اعتراف میکنم سر چیزای الکی جنجال و دعواهای زیادی به پا کردم.
اعتراف میکنم گاهی همسر وحشتناکی

لحظه مرگ

لحظه مرگ بسیار حساس و خطرناک است حتی خوبان و نیکان از آن دلهره و وحشت دارند،در این عکس لحظه ی وحشتناک خارج شدن روح از بدن فرد کشته شده در تصادف را مشاهده می کنید،این تصویر جنجالی در فیس بوک ده ها هزار بار دیده شده و بحث های زیادی پیرامون آن صورت گرفته است.

آیا  روح به این شکل از بدن خارج میشود؟

براستی بعد از مرگ چه اتفاقاتی در انتظار هر شخصی است.در این تصویر ادعا شده در تصادف روح از بدن حارج میشود این در حالی است که روح جسم نیست و
رفتم باهاش فیلم ″خانه پدری″ رو دیدم. می‌خواستم ببینم این همه جار و جنجال برای چیه. کشتن دخترها تو مغزهای کوچک زنگ‌زده هم بود و نمی‌دونستم چرا سر این یکی بیشتر شلوغ کردن. 
وقتی دیدمش فهمیدم. از یه جایی به بعد میلرزیدم و دست‌هام یخ کرده بود و گریه می‌کردم. خیلی خوب بود، اما با اعصاب آدم بازی می‌کرد. فیلم چیزی که می‌خواست بگه رو از چند جانب گفت، تک تک دیالوگ‌هاش معنادار بود. حتی همون لحظه آخر که یکیشون گفت؛ یه مرد لازم نیست باشه؟ 
چند وقت پی
این هفته ، iOS 13 به کلیه دستگاه های iOS وارد شد و آیفون 11 و 11 پرو نیز به طور رسمی وارد بازار شد. هفته آینده انتظار می رود iOS 13.1 در تاریخ 24 سپتامبر وارد کشور شود و ویژگی پرتاب CPU اپل را به کاربران iPhone XR و iPhone XS اضافه کند.
برای کسانی که ناآشنا هستند ، اپل برای اولین بار اعتراف کرد که CPU های 2017 را در آیفون های قدیمی تر در سال 2017 پرتاب کرد و این باعث جنجال شد ، که در نهایت باعث شد اپل 29 دلار جایگزین باتری بدون ضمانت را برای افراد آسیب دیده صادر کند. استدلال ا

ساخت بیمارستان با ظرفیت 1000 تخت فقط در 10 روز
در شهر ووهان (WUHAN) چین بدلیل اپییدمی بیماری کرونا ویروس و نیاز شدید بخ بیمارستان مخصوص این بیماران ، طی اقدامی جنجال انگیز یک بیمارستان با ظرفیت 1000 تخت در مدت زمات فقط 10 روز ساخته شد.
ارتش چین یک تیم پزشکی 1400 نفره را برای اداره این بیمارستان اعزام کرد.
این بیمارستان فعالیت کاری خود را از دیروز ( دوشنبه چهاردهم بهمن ماه) آغاز کرد و شروع به پذیرش بیماران نمود.
بیمارستان دیگری با ظرفیت 1500 تخت برای تکم
در حکمت 200 نهج البلاغه می خوانیم که:جنایتکارى را خدمت آن حضرت آوردند و عده اى از اوباش همراه او بودند (گویا مى خواستند مجازات او را تماشا کنند) امام(علیه السلام) فرمود: «خوش آمد مَباد بر چهره هایى که جز به هنگام حوادث بد دیده نمى شوند»; آرى همواره گروهى در جوامع بشرى در پى جنجال آفرینى یا حضور در حوادث جنجالى هستند; به محض این که نگاه کنند دو نفر با هم در گوشه خیابان دعوا مى کنند از اطراف جمع مى شوند; نه براى #میانجیگرى، بلکه براى این که آن صحنه ز
اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی یکی از کاربران گوشی هوشمند و پرچمدار نسخه ۵G گوشی هوشمند و پرچمدار گلکسی اس ۱۰ سر و صدای بسیاری از کاربران را درآورده و جنجال‌های متعددی را در فضای مجازی به راه انداخته است به گونه‌ای که بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران بر این باورند که آتش گرفتن گوشی هوشمند اس ۱۰ ۵G می‌تواند باری دیگر تجربه تلخ زیان‌دهی سامسونگ و همچنین از بین رفتن گوشسی کاربران را برای آنها تداعی کند.
این کتاب براساس فیلمی به همین نام نوشته شده‌؛ و طبق باور شبه علمی "قانون جذب" مدعیه که افکار ما میتونن مستقیما دنیای ما را بسازن! یعنی ما به هر چیزی که فکر کنیم و انرژی بدیم چه مثبت و چه منفی اون رو به زندگیمون جذب می کنیم.کتاب در هر فصل راز رو در مورد موضوعات مختلفی توضیح داده که از فصل های آن میشه به آشنایی با راز، چگونگی کاربرد راز در زندگی، توانمندی راز، راز در جذب ثروت و روابط و... اشاره کرد؛ که در هر فصل در مورد این که چگونه می توانیم قانون
فوتبال آلمان فقط یک بازی و سرگرمی نیست. امشب بایرن با 6 گل برنده مسابقه فوتبال در برابر هافنهایم بود.
مالکیت اکثر باشگاه های معروف در آلمان به صورت سهام در دسترس مردم و تماشاگرانیست که برای تماشای بازی حضور دارند. 
اما این مالکیت در باشگاه هافنهایم فقط متعلق به یک فرد است. 
پس از پیروزی پر گل بایرن مونیخ که در اواسط بازی قطعی شده بود هواداران این تیم با شورش در ورزشگاه و توهین به مالک باشگاه هافنهایم باعث ایجاد جو ناخوشایندی شدند. 
با وجود تذ
اگرچه سابقه آشنایی جامعه ایرانی با فضای مجازی به دو دهه قبل بازمی‌گردد؛
اما عملاً از ابتدای دهه ۱۳۹۰ خورشیدی به دلیل ظهور موفق شبکه‌های اجتماعی،
مسئولان کشور به فضای مجازی به عنوان رسانه‌ای قدرتمند توجه کردند و به صورت
پیوسته بر تعداد مسئولان فعال در این فضا افزوده شد و امروز کمتر مسئول سیاسی و
اقتصادی کشور را می‌توان یافت که در این فضا حضور فعالی نداشته باشد.

ریشه این اقبال گسترده مسئولان را باید در ضریب نفوذ بالای فضای
مجازی بین مردم
۱۲- وقتی می‌خواهید میز‌ها و وسایل را جابجا کنید طوری به کف و دیوار‌ها ضربه نزنید که صدای آن به طبقات دیگر منتقل شود. سعی کنید اینطور کار‌ها را در زمان مناسب انجام دهید و زیرشان را با قالی یا موکت بپوشانید که صدای کمتری تولید شود.

۱۳- برای هر دوره یک مدیر آپارتمان انتخاب کنید که مسئولیت امور مشترک آپارتمان را برعهده بگیرد.

۱۴- شارژ و هزینه‌های آپارتمان را به موقع بپردازید و قوانین آپارتمان نشینی را رعایت کنید.

۱۵- از وسایل همسایگان استف
مهسا آبیز
یکی از فیلم های سینمایی که در اواخر سال 97  در شبکه های مجازی جنجال آفرین بود فیلم سینمایی ژن خوک  به کارگردانی  سعید سعیلی و احمد کاوری است ، هادی حجازی ، سبنا مهراد و  مهسا آبیز از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند که از نظر مخاطبان فیلم موفقی است.
مهسا آبیز به عنوام یکی از بازیگرانی که به تازگی وارد عرصهبازیگری شده است با نقش آفرینی در این سریال توانست مهارت خود را به همگان نشان دهد ، بازی مهسا آبیز در کنار بازیگران بزرگ در فی
این کتاب براساس فیلمی به همین نام نوشته شده‌؛ و طبق باور شبه علمی "قانون جذب" مدعیه که افکار ما میتونن مستقیما دنیای ما را بسازن! یعنی ما به هر چیزی که فکر کنیم و انرژی بدیم چه مثبت و چه منفی اون رو به زندگیمون جذب می کنیم.کتاب در هر فصل راز رو در مورد موضوعات مختلفی توضیح داده که از فصل های آن میشه به آشنایی با راز، چگونگی کاربرد راز در زندگی، توانمندی راز، راز در جذب ثروت و روابط و... اشاره کرد؛ که در هر فصل در مورد این که چگونه می توانیم قانون
در سایت خدمات حقوقی آی خدمت بخوانید :
طلاق توافقی در دوران عقد
طلاق توافقی چقدر طول می کشد؟
رجوع پس از طلاق توافقی
هزینه های طلاق توافقی
مدارک لازم برای طلاق توافقی
تشریفات و مراحل طلاق توافقی

طلاق توافقی در دوران عقد
در دوران عقد و قبل از اینکه رابطه زناشویی و جنسی بین طرفین رخ دهد نیز امکان طلاق توافقی وجود دارد. شرایط و مراحل آن ‏هیچ تفاوتی با بعد از عقد ندارد. فقط باید عنوان نمود که در صورتی که طرفین قبل از رابطه جنسی اقدام به طلاق نمایند
یوفو
یوفوها (UFO) یا همان اشیا ناشناس پرنده در سال ۲۰۱۹ توجه زیادی را به خود جلب کردند و با اینکه بحث وجود فرازمینی‌ها به صورت رسمی در این سال تایید نشد، جنجال‌های بسیاری مخصوصا از طرف دولت آمریکا در این رابطه به پا شد.
در سالی که گذشت بحث‌های زیادی در رابطه با یوفوها (UFO) یا همان اشیا ناشناس پرنده مطرح شد و با اینکه هیچ موجود فضایی و بیگانه‌ای با انسان‌ها به صورت رسمی ارتباط نگرفت، صحبت‌های زیادی در این رابطه مطرح شد و نهادها و سازمان‌هایی
دیوید راکفلر (از افراد مرتبط با خاندان روچیلد) در کنفرانس بیلدربرگ که در در بادن-بادن (Baden-Baden) آلمان برگزار می‌شود، مطلب ذیل را بیان می‌کند: «ما از مدیران واشینگتن پست، نیویورک تایمز، مجله تایم و دیگر نشریات معتبر که درجلسات ما حضور به هم می‌رسانند و تقریباً چهل سال است که با بصیرت به وعده‌هایشان پای‌بند هستند، کمال تشکر را داریم. اگر فعالیت‌های ما در این سال‌ها در معرض جنجال رسانه‌ای و دید عموم قرار می‌گرفت، غیرممکن بود که بتوانیم طر
نشانه‌های سیطره لابی صهیونیست بر رسانه‌های تأثیرگذار و غالب در آمریکا واضح است؛ زیرا بیشتر نظریه‌پردازان آمریکایی اصولاً طرفدار اسرائیل هستند. «اریک آلترمن»[1] روزنامه‌نگار معروف در این‌باره می‌نویسد: «‌بحث و جدل پیرامون موضوع حساس و جنجال‌برانگیز خاورمیانه، در رسانه‌های آمریکا توسط افرادی هدایت می‌شود که نمی‌توانند تصور انتقاد از اسرائیل را بکنند.»[2]
ادامه مطلب
موضوع نظارت استصوابی شورای محترم نگهبان از سال ها قبل مورد بحث و جنجال های بسیار زیادی قرار گرفته است بالاخص از سوی جناح های سیاسی شرکت کننده در انتخابات های مختلف ؛ یکی از مسائل مورد بحث همیشه این بوده است که شورای نگهبان بر اساس سلیقه دست به احراز صلاحیت یا عدم آن می زند که در نهایت برای بعضی گروه های سیاسی ( به خصوص  جناح موسوم به اصلاحات ) قابل قبول نبوده است .
                                                          ****************************************
با توجه ب
تعدادی از فعالان حوزه موسیقی را می‌توان در زمره چهره‌های تأثیرگذار عرصه هنر در سال ۹۷ قرار داد؛ چهره‌هایی که برخی جنجال‌آفرین بودند، برخی هنرآفرین و برخی پولساز!
خبرگزاری مهر -گروه هنر - علیرضا سعیدی: یکی از آداب پایان سال اهالی رسانه در حوزه‌های خبری معمولاً جمع‌آوری و تدوین آرای مخاطبان و صاحب‌نظران حوزه‌های مختلف برای انتخاب «ترین‌ها» در طول یک سال است. موضوعی که هم دارای جذابیت‌های فراوان است و هم منشأ و منبعی برای ایجاد حاشیه
دانلود فیلم Bombshell 2019 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم خارجی Bombshell 2019
نام فیلم : بامب شل Bombshell 2019ژانر : بیوگرافی | درامکارگردان : Jay Roachبازیگران : Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbieمحصول : آمریکازبان : انگلیسی ( زیرنویس چسبیده )زمان : ۱۰۴ دقیقهامتیاز : ۶٫۸/۱۰کیفیت : BluRayفرمت : MKVحجم : ۸۵۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : داستان این فیلم درباره‌ ی پشت پرده فعالیت‌ های جنجال برانگیز راجر ایلز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل ارشد اجرایی فاکس نیوز است
♡ ارائه شده توسط وبسایت متن عاشقانه ♡
داستان کوتاه : یک روز زندگی
دو روز مانده به پایان جهان تازه فهمید که هیچ زندگی نکرده است. تقویمش پر شده بود و تنها دو روز خط نخورده باقی بود. پریشان شد و آشفته و عصبانی نزد خدا رفت تا روزهای بیشتری از خدا بگیرد. داد زد و بد و بیراه گفت.. خدا سکوت کرد. جیغ زد و جار و جنجال راه انداخت.. خدا سکوت کرد. آسمان و زمین را به هم ریخت.. خدا سکوت کرد.
به پر و پای فرشته‌ و انسان پیچید.. خدا سکوت کرد. کفر گفت و سجاده دور ان
از زبان مشاور: مشاورهٔ خانواده

پاسخ استاد علی‌اکبر مظاهری به پرسش زوجی میانسال درخصوص تصمیم به طلاق
پرسش: خانم و آقای میانسالی پرسیده‌اند:ازدواج ما عاقلانه نبود. بزرگترها برایمان تصمیم گرفتند و ما را ازدواج دادند. علاقه‌ای به‌هم نداشتیم. می‌گفتند علاقه بعداً به‌وجود می‌آید، اما نیامد. زندگی پرجنجالی را گذراندیم. اکنون، با داشتن فرزندان بزرگ؛ مجرد و متأهل، تصمیم به طلاق گرفته‌ایم. در همین طلاق هم جنجال داریم؛ به توافق نمی‌رسیم. به س
سه گانه « بتمن » به کارگردانی کریستوفر نولان را می توان آغاز کننده جریانی تازه در فیلمهای اَبَر قهرمانی در هالیوود دانست. شخصیتی1 که کریستوفر نولان از بتمن در اولین سه گانه خودش به نام « بتمن آغاز می کند/ Batman Begins » ارائه داد چنان متحول شده و غیرمنتظره بود که تا مدتها پس از اکران این فیلم همگان منتظر بودند تا ببینند آیا می توان قهرمانان را در چنین قالب شکننده ای پذیرفت یا خیر! بحث بر سر تغییر و تحول اَبَر قهرمانان ادامه داشت تا اینکه قسمت دوم با
بیشترافرادبه گوششان میرسدکه درفلان بخش دست های پشت پرده هستند.درانتهااین دست های پشت پرده سوخته برمیگردند.همان گونه که امام اول شیعیان بافردی که قصدتصرف دربیت المال راداشت برخوردنمود.
فردی که میگفت کورهست ونمیبیندوپول گدایی مینمود.
دست های پشت پرده بیشتربه معنی مداخله هستند.وقتی جنجال ادغام غیرقانونی بوجودمیامداقتصادفریب دست های پشت پرده رامیخورد.موسسات کلی پول میگرفتندکلی به تولیدکننده میدادندتولیدکننده هم کلی میساخت وبعدقدرت خری
فیس بوک، شبکه ای اجتماعی است که در مدت کوتاهی، میلیون ها نفر به سمت آن آمدند. فیس‌بوک در حال حاضر بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا با بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال است.
فیسبوک یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران می توانند ، عکس به اشتراک بگذارند، لینک اخبار یا مقالات قرار دهند، نظر ارسال کنند،به صورت زنده چت کنند و یا فیلمهای کوتاه مشاهده کنند. حتی می‌توان از طریق فیس بوک غذا سفارش داد. محتوای خود را می توانید در دسترس عموم قرار دهید، یا فقط در بین
ستون قصه های انقلاب

پنجاه سالش هست و یک مهندس برق با باورهایو عقاید خودش.باورها و عقایدی که می گفت بهشون ایمان دارم.این روزها مثل همه مردم  از حال و احوال سیاست و اقتصاد سرزمینش گله دارد.وقت هایی که از این نا به سامانی ها کلافه می شود،فحش می دهد.فحش ها ساده و در حد اداب و اخلاقش.نه دیگه منشوری و غیرقابل پخش.اون روز سر یکی از کارهای شرکت که گیر امضای یک آدم بی جنبه بود،کلافه شده بود و با کنترل تلویزیون بازی می کرد و غرغر که حواسش پرت مستندی شد
راجع به آدما حرف زدن چقدر سخته دستت میلرزه نکنه یه جا خطا کنی تعریف بی جا انتقاد بی جا نکنه ناراحتش کنی و... ایرانم که فرهنگش اخلاق حرفه ای نمیشناسه جنبه ها هم که همه مثل من پایین تا دلت بخواد. خلاصه حرف زدن درباره آدما اینجا مثل رفتن به جنگ بدون سپره.
احتمالا میدونید و خبر دارید هولدن یه هو رفته الانم یه چند ماهی میشه خبری ازش ندارم شاید بقیه (مخصوصا رفقاش اینجا) بدونن چی شده. کسی که خیلیارو دوباره علاقه مند به وبلاگ نویسی کرد و خودشم از ایران ب
بسم الله الرحمن الرحیم
بحث چند همسری چند روز قبل از فتنه ی 98 در کشور به صورت فراگیر مطرح گردید و با برخورد به فتنه فرصت نشد خوب به آن پرداخته شود. در قرآن کریم یک آیه برای این موضوع وارد شده است که  موضوع را به زیبایی حل نموده است:
(4) النساء : 3 وَ إِنْ خِفْتُمْ أَلاَّ تُقْسِطُوا فِی الْیَتامى‏ فَانْکِحُوا ما طابَ لَکُمْ مِنَ النِّساءِ مَثْنى‏ وَ ثُلاثَ وَ رُباعَ فَإِنْ خِفْتُمْ أَلاَّ تَعْدِلُوا فَواحِدَةً أَوْ ما مَلَکَتْ أَیْمانُکُمْ ذل
جنجال بعد آفرینش آدم از موجودی بنام ابلیس شروع شد.
آنچه که از این موجود طبق آیات قرآنی میدانیم اینست که وی از طائفه جنّیان(طبق باور اسلامی جنّ یکی از مخلوقات خداست) بوده و در مقام مقرّبین در عرش الهی جای داشت.در برخی روایات اسلامی ، این مقام را بواسطه عبادت شش هزار ساله خداوند بدست آورد....و حالا سر قضیه خلقت و جانشینی آدم همه را یک جا باخت !چرا؟کمی ذهن خوانی کنیم!"ابلیس در مقام مقرّبین بود.جایی که فقط فرشتگان مقرّب و خاص الهی حضور دارند.این مقا
بحران کرونا و جنگ با ایران

ترامپ در توئیتی خواب الودی اعلام کرد که به نیروی دریایی این کشور دستور داده به «قایق‌های مزاحم» ایرانی در خلیج فارس شلیک کنند.
به گزارش مشرق، عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر تاریخ سیاسی معاصر طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت:
ساعت ۸:۰۸ صبح چهارشنبه به وقت شرق آمریکا، ۲۲ آوریل ۲۰۲۰/ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، ترامپ در توئیتی اعلام کرد که به نیروی دریایی این کشور دستور داده به «قایق‌های مزاحم» ایرانی در خلیج فارس شلیک ک
سریال Game of Thrones با قسمت آخر خود توانست تمام رکوردهای تاریخ شبکه HBO را بشکند و به پربیننده‌ترین قسمت یک سریال تلویزیونی تبدیل شود.
دیروز قسمت آخر سریال Game of Thrones پخش شد و پایان‌بندی آن به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون بحث و جنجال‌های زیادی به دنبال داشت، اما در کنار همه این اتفاقات رکوردهای جدیدی برای این سریال ثبت شد.
بر اساس اعلام منابع مختلف، مجموع تعداد بینندگان رسمی قسمت آخر که در هنگام پخش اول از طریق تلویزیون‌های

نماینده مجلس باید از سیاه نمایی و غوغا سالاری طرح های دوری کند  ✅ انتخابات مجلس به عنوان جلوه بارزی از مردم سالاری دینی و بروز نتیجه زحمات احزاب، فعالان سیاسی و گروههای مرجع است تا شاهد برگزاری انتخابات پرشور و با حضور حداکثری مردم باشیم که نتیجه آن اصلاح امور و کم کردن کاستی‌ها باشیم. ✅ احزاب می توانند چهره های دلسوز، خادم، کارآمد و پاک، انقلابی و ولایی و همچنین امیدوار را به مجلس بفرستند. ✅ نمایندگان کارآمد می توانند جایگاه مجلس را
بسم الله الرحمن الرحیم
بحث چند همسری چند روز قبل از فتنه ی 98 در کشور به صورت فراگیر مطرح گردید و با برخورد به فتنه فرصت نشد خوب به آن پرداخته شود. در قرآن کریم یک آیه برای این موضوع وارد شده است که  موضوع را به زیبایی حل نموده است:

(4) النساء : 3 وَ إِنْ خِفْتُمْ أَلاَّ تُقْسِطُوا فِی الْیَتامى‏ فَانْکِحُوا ما طابَ لَکُمْ مِنَ النِّساءِ مَثْنى‏ وَ ثُلاثَ وَ رُباعَ فَإِنْ خِفْتُمْ أَلاَّ تَعْدِلُوا فَواحِدَةً أَوْ ما مَلَکَتْ أَیْمانُکُمْ
اصلا دوست ندارم دنبال حاشیه باشم اما شعر آدم مثل فرزند اوست ، دوسال قبل یکی دو عزیز به من گوشزد کردند که یک مصراع شعرت تحت تاثیر آقای #فاضل_نظری است و چرا نامش را ذکر نکردی ، از آنها خواستم به تاریخ سرایش غزلها دوباره نگاه کنند ، اما سکوت کردم چون میدانستم شاعری چون من در شهرستان نمیتواند مقابل تریبون رسانه های مختلف قد علم کند و در نهایت آنکس که متهم میشود خود من خواهم بود ، اما اینبار واقعا نتوانستم سکوت اختیار کنم ، قبل از هر چیز باید بگویم
ASGHAحدودOOOON یک سال از آخرین ویدئوی کِن بلاک، از سری کلیپ های نمایشی او با موضوع دریفت می گذرد. اواخر زمستان سال گذشته، بلاک خودرو جدیدش را رونمایی کرد. در برنامه ای ویژه که به تماس ۱۰ سالگی انتشار نخستین ویدئو از سری محبوب جیمکانا (Gymkhana) تولید شده بود، بلاک ظهر امر وانت فورد F-150 ساخت سال ۱۹۷۷ استراحت گرفت و لاستیک های برند تویو (TOYO) را بخار کرد. پس از غیبتی طولانی، این کود میدان بازی این راننده ی شناخته شده بخشی فرق کرده است.مقاله های مرتبط:جیمک
دو هفته گذشته، شش کشور در چهار گوشه جهان شاهد بروز تنش‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی داخلی و اعتراضات و اغتشاشات خیابانی بوده‌اند. در میان آنها اخبار مربوط به تحولات لبنان و عراق بیش از همه برای مخاطب ایرانی مهم است و رشد قابل توجه هم‌سپاری کلیدواژه‌های مرتبط با هشتگ‌های #لبنان و #عراق در میان کاربران ایرانی مؤید این موضوع است.
تحلیلگران بین‌المللی اذعان دارند تحولات اخیر عراق و لبنان هر چند مبنایی اقتصادی و اجتماعی دارد؛ اما انحرافات
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه اقتصاد کشور از زیرساخت ها و ظرفیت های خوبی برخوردار است، گفتند: اقتصاد کشور از چند بیماری مزمن رنج می برد که اگر در شرایط تحریمی فعلی بتوان این بیماری‌ها را برطرف کرد، اقتصاد ایران حرکت جهشی خواهد کرد.                                                                                   ایشان یکی از راههای حل مشکلات اقتصادی را استفاده از ظرفیت وسیع مردمی کشور دانستند و با تأکید بر اینکه برخورد دولت با عوامل مخرب در ب
ماجرا از آنجای شروع می شود که غالبا در ایران مردم غریبه هستن! انقلابی به واسطه مردم در سال ۵۷ رقم خورد در دوران ۴۰ سالگی خود در نقطه ای قرار دارد که مسئولان با مردم غربیه هستن و آن ها را از خود نمی دانند، (البته نه همشون).دیروز یعنی ۱۶ خرداد ۹۸ خبر استعفای وزیر آموزش و پرورش آقای سیدمحمد بطحایی توسط بعضی رسانه های غیر رسمی منتشر شد، بعد خبرگزاری های رسمی اونو تکذیب کردن، یکی گفت رییس جمهور موافقت نمی کنه، یک منبع آگاه در دولت از تقدیم استعفا به
میدانی که در فضای مجازی و بوسیله شبکه‌های اجتماعی برای مردم فراهم است باعث شده تا همه بتوانند حرف بزنند، تحلیل کنند و نظراتشان را برای دیگران هم منتشر کنند و این یک اتفّاق مبارک و سازنده است هر چند که ممکن است در ابتدای کار به خاطر عدم تجربه مردم در برخورد با اینچنین سرویسی مشکلاتی ایجاد کند که کرده است و کاملاً طبیعی است.امّا مشکل از آنجا شروع می‌شود که عدّه‌ای بخواهند با تمایلات فرقه‌ای و با تحت تأثیر قرار گرفتن از مرادشان و بدون اینکه
چالش «کرونا»، ویروسی که این روزها بر جان همه دنیا افتاده و اتفاقات جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است. سرایت این بیماری در ایران هم حواشی زیادی را ایجاد کرده است. در معرکه مواجه مردم با کرونا، امین زندگانی با راه انداختن چالش «ایرانی برقص» جنجال به پا کرد. برای اطلاع از این ماجرا و بازتاب‎های آن با ما همراه باشد.
ماجرا چه بود؟
امین زندگانی با انتشار ویدئویی پزشکان، پرستاران، هنرمندان و ورزشکاران را به چالش «ایرانی برقص» دعوت می‌کند. زندگا
دوره سه جلسه ای
زمان: ۵شنبه ها از ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰ صبح
هزینه شرکت در هر جلسه: ۴۵هزار تومان
ثبت نام از هم اکنون

از به همراه آوردن فرزندان خودداری فرمایید.
درباره کلاس مادر و کودک(1)
کلاس مادر و کودک در سه جلسه برگزار می شود.
آموزش این جلسه ها مختص به مسائل رفتاری ، خلقی و یادگیری کودکان 3 تا 6 سال می باشد. مبنای اطلاعات، رشد کودکان می باشد و هدف، افزایش آگاهی مخاطبان از رشد کودکان به ویژه سنین 3 تا 6 سال است.
از طرفی، تجربه های قبلی آموزش موجب شده کلا
 وضعیت کادرفنی تیم فوتبال ذوب‌آهن امروز مشخص می‌شود.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، با برگزاری جلسه فوق العاده هیأت مدیره باشگاه، وضعیت ادامه همکاری باشگاه ذوب آهن با "علیرضا منصوریان" امروز مشخص خواهد شد. 

اعضای هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن امروز دوشنبه 20 آبان ماه در جلسه‌ای شرایط تیم فوتبال این باشگاه را بررسی خواهند کرد و در خصوص سرمربی تیم نیز تصمیم گیری می کنند. 

انته
سلام دخترگلم!خوبی؟حالت چطوره؟امشب شب یلداست ویک دقیقه ازدیشب بلندتراست.شب یلداانسان رابه یادغیبت کبرای امام زمان می اندازند که خیلی طولانی شده است وبایدکاری کرد ودعایی واقدامی برای محقق شدن ظهور آقا.بایدبرای تعجیل درفرج کاری کنیم ومنتظر واقعی باشیم.خیلی حرف داشتم ولی الان نمیدانم اون حرفهاکجا رفتند.بریم سرخاطرات امربه معروف:
امروز با مترو رفتم سرکارمتا اومدم برم سمت درب بانوان، یه خانوم بی کلاسکه بسمت واگن های مختلط میرفت، یه شال اندا
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه اقتصاد کشور از زیرساخت ها و ظرفیت های خوبی برخوردار است، گفتند: اقتصاد کشور از چند بیماری مزمن رنج می برد که اگر در شرایط تحریمی فعلی بتوان این بیماری‌ها را برطرف کرد، اقتصاد ایران حرکت جهشی خواهد کرد.                                                                                   ایشان یکی از راههای حل مشکلات اقتصادی را استفاده از ظرفیت وسیع مردمی کشور دانستند و با تأکید بر اینکه برخورد دولت با عوامل مخرب در ب
به این فکر کردید که چرا میخواهید همسرتان را تغییر دهید؟او تغییر کند تا شما خوب جلوه کنید؟او تغییر کند تا نزد خدا محبوب شود؟او تغییر کند تا روابطش در اجتماع بهتر شود؟برای چه تغییر کند؟قبل از اینکه فکر تغییر همسرتان را داشته باشید و آن را دغدغه ی خود قرار دهید به این بیندیشید که برای چه میخواهید اورا تغییر دهید؟اگر نتوانید سوال خودتان را پاسخ گو باشید ،پس قطعا دغدغه ی منصفانه ای ندارید.این تفکر، که من می توانم همسرم را تغییر دهم ،اشتباه است.ت
پرسپولیس و سایپا در جام شهدا در شرایطی برابر یکدیگر به میدان رفتند که سفیدپوشان در دقایق ابتدایی توسط سلیمانی به گل دست یافتند.
به گزارش افکارنیوز، پرسپولیس و سایپا در جام شهدا در شرایطی برابر یکدیگر به میدان رفتند که سفیدپوشان در دقایق ابتدایی توسط سلیمانی به گل دست یافتند. گلی که فارغ از اعتراضی که سرخ‌پوشان بابت اعتقاد به آفساید داشتند، از حیث زننده آن از نکته جالب توجهی برخوردار بود.
اخبار ورزشی- محمدرضا سلیمانی، زننده این گل که فص

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها